Szkolny „Mam Talent”

Dnia 13 czerwca 2024 roku w naszej szkole odbył się długo wyczekiwany konkurs „Szkolne Mam Talent”. W tym wyjątkowym wydarzeniu wzięły udział dzieci z dwóch kategorii wiekowych: klasy 1-3 oraz klasy 4-8. Atmosfera była pełna emocji i oczekiwania, a sala gimnastyczna wypełniona była po brzegi uczniami i nauczycielami, którzy przyszli dopingować swoich kolegów i koleżanki.

Już od pierwszych chwil konkursu stało się jasne, że poziom występów będzie bardzo wysoki. Każdy z uczestników zaprezentował swój oryginalny talent, starając się z całych sił, aby jak najlepiej wypaść przed wymagającą publicznością. Wśród młodszych dzieci, z klas 1-3, mogliśmy podziwiać niesamowite pokazy wrotkarskie, które zapierały dech w piersiach swoją precyzją i synchronizacją. Nie zabrakło również występów gimnastycznych i akrobatycznych, gdzie mali artyści z gracją i zręcznością wykonywali skomplikowane figury.

 

Kategoria 4-8 była równie imponująca. Starsi uczniowie zaprezentowali szeroką gamę talentów, od wokalnych, przez recytatorskie, po pokazy magiczne i występy karate. Wokalistki i wokaliści zachwycili swoimi pięknymi głosami i emocjonalnymi interpretacjami znanych utworów. Recytatorzy przenieśli nas w świat poezji, a ich interpretacje wzruszały i bawiły. Magik, ze swoimi zaskakującymi sztuczkami, sprawił, że publiczność co chwila wybuchała oklaskami, a karateczka zademonstrowała siłę i precyzję, które zdobyły uznanie zarówno jury, jak i widowni.

Każdy z artystów starał się pokazać z jak najlepszej strony, wkładając w swoje występy całe serce i pasję. Było widać, że dla wszystkich uczestników ważne było nie tylko zwycięstwo, ale przede wszystkim możliwość zaprezentowania swojego talentu przed rówieśnikami i bliskimi.

Na zakończenie konkursu, jury miało niełatwe zadanie, wybierając najlepsze występy. Niemniej jednak, wszyscy uczestnicy zasłużyli na pochwałę i wyróżnienie. W każdym z nich drzemie ogromny talent, który warto pielęgnować i rozwijać. Organizatorzy konkursu, nauczyciele oraz dyrekcja szkoły, podkreślili, że każdy z młodych artystów jest zwycięzcą, ponieważ odwaga i determinacja, które pokazali na scenie, są równie ważne jak sam talent.

„Szkolne Mam Talent” zakończyło się ogromnym sukcesem, To wyjątkowe wydarzenie z pewnością na długo pozostanie w pamięci zarówno występujących, jak i widzów, pokazując, że nasza szkoła jest pełna młodych, utalentowanych ludzi, którzy potrafią zaskoczyć i zachwycić swoimi umiejętnościami.

Nie możemy się już doczekać kolejnej edycji konkursu i nowych, niezwykłych talentów, które z pewnością się pojawią!

Zdjęcia dzięki uprzejmości fotoreportera szkolnego uczennicy Oliwii Szary

Filmy p. Ewa Guzek i p. Magdalena Ruszel