Podsumowanie Roku Szkolnego 2023/24

Kolejny rok szkolny 2023/24 przechodzi do historii. Był to z pewnością wyjątkowy czas dla wszystkich uczniów i nauczycieli.

Podczas tego roku szkolnego uczniowie mieli okazję brać udział w wielu wydarzeniach, takich jak zawody sportowe, konkursy, akademie, wycieczki oraz spotkania z ciekawymi ludźmi. Dzięki temu wielu z nich mogło zaprezentować swoje umiejętności i talenty.

Nasi uczniowie osiągnęli liczne sukcesy, pracując na miarę swoich możliwości. Świadczą o tym bardzo dobre wyniki na koniec roku szkolnego uzyskane przez poszczególne klasy. Jak co roku imprez (wydarzeń szkolnych, klasowych), było naprawdę wiele:

  • Imprezy klasowe i szkolne
  • Wycieczki, wyjścia do kina, teatru, muzeum
  • Konkursy szkolne, międzyszkolne, kuratoryjne
  • Prace uczniów w różnej formie (zdjęcia, rzeźby, modele, prezentacje, quizy)
  • Imprezy ogólnoszkolne (jasełka, Narodowe Święto Niepodległości, Święto Konstytucji 3 Maja)
  • Sukcesy sportowe
  • Akcje charytatywne
  • Inicjatywy Samorządu Uczniowskiego (Dzień bez plecaka, pierwszy dzień wiosny, dzień śpiocha)
  • Sukcesy przedmiotowe na poziomie międzyszkolnym i szkolnym

Wszyscy uczyliśmy się czegoś nowego, nabywając nowe umiejętności i pokonując opory przed nową technologią.

Chcielibyśmy podziękować wszystkim Rodzicom za ich zaangażowanie w trakcie roku szkolnego, wspieranie swoich dzieci i współpracę ze szkołą. Dziękujemy za wszystkie gesty sympatii i zrozumienia.

Gratulujemy uczniom licznych sukcesów osiągniętych w ciągu roku. Wasze zaangażowanie w proces edukacji zostanie uhonorowane świadectwami z paskiem, które wręczy wychowawca klasy. Gratulujemy również Rodzicom wszelkich, nawet najmniejszych sukcesów Waszych dzieci. Niech przyszły rok przyniesie jeszcze większe osiągnięcia i wyniki w konkursach, zawodach sportowych i nauce.

 

Nauczycielom dziękujemy za wytrwałość i cierpliwość w przekazywaniu wiedzy uczniom oraz za koordynowanie i organizowanie różnych działań szkolnych, charytatywnych i pozaszkolnych (wycieczek, rajdów, wyjść, akcji, imprez). Każdy nauczyciel pracował z ogromnym zaangażowaniem, pomagając uczniom w zdobywaniu wiedzy i umiejętności, co pozwoliło każdemu z nich osiągnąć indywidualny sukces.

Teraz, gdy rok szkolny dobiega końca, życzymy wszystkim uczniom wspaniałych wakacji pełnych radości, relaksu i ciekawych przygód. Zachęcamy do aktywnego spędzania czasu na świeżym powietrzu, bawienia się z rodzeństwem i przyjaciółmi oraz rozwijania swoich zainteresowań.

Nie zapominajcie o tym, czego nauczyliście się w ostatnim roku. Wykorzystajcie swoją wiedzę i umiejętności, aby rozwijać się dalej i osiągać kolejne cele. Życzymy wam powodzenia w dalszej nauce i już nie możemy się doczekać, abyśmy mogli znowu spotkać się w szkole i kontynuować naszą przygodę z nauką!