Kalendarium – listopad

Koniec roku to czas podsumowań w poniższym materiałem zebrałem wydarzenia, które miały miejsce w listopadzie w naszej szkole i zostały opisane na stronie szkoły, a wydawały się ważne. W prezentacji wykonanej w technologii Prezii zawarłem następujące wydarzenia: kwesta na cmentarzach w Rzeszowie, zawody sportowe – turniej koszykówki dziewcząt, akademia z okazji Święta Niepodległości, sukces w zawodach modeli F1N, pokazy fizyczne, edukacja finansowa, różne konkursy, akcja „Pamiętamy” i „Szkoły do hymnu!” (za udział w obu akcjach szkoła otrzymała podziękowania od Ministra Edukacji Narodowej).

Różnych działań, akcji, konkursów i imprez w przeciągu I półrocza było tak dużo, że nie sposób wszystkie wymienić, pragnę podkreślić że każdy nauczyciel we wszystkie działania szkoły włożył całą swoją energię i serce.   W przygotowaniu kolejne miesiące.

Zapraszam do przeglądnięcia materiału.