Kalendarium – październik

Koniec roku to czas podsumowań w poniższym materiale zebrałem wydarzenia, które miały miejsce w październiku w naszej szkole i zostały opisane na naszej stronie, a wydawały się ważne. W prezentacji wykonanej w technologii Prezii zawarłem m.in. następujące wydarzenia: dzień tabliczki mnożenia, bicie rekordu – pierwsza pomoc, pasowanie na ucznia, zdrowe przepisy, akcje segregujemy śmiecie, różaniec, zdrowy styl życia – przygotowywanie zdrowych sałatek, zdrowe przepisy, konkursy, relikwie Jana Pawła II – wydarzenie religijno – szkolne.

Różnych działań, akcji, konkursów i imprez w przeciągu I półrocza było tak dużo, że nie sposób wszystkie wymienić, pragnę podkreślić że każdy nauczyciel we wszystkie działania szkoły włożył całą swoją energię i serce.   W przygotowaniu kolejne miesiące.

Zapraszam do przeglądnięcia materiału.