Pokaz Mody Ekologicznej – nowe zdjęcia!

Pokaz Mody Ekologicznej, który odbył się 22 kwietnia 2024 roku, przyciągnął uwagę społeczności szkolnej o godzinie 11 podczas pierwszej części, a następnie o godzinie 12 podczas drugiej części. Uczniowie klas 1-8 wzięli udział w konkursie, przygotowując specjalne kreacje, które samodzielnie projektowali i rozrysowywali na kartkach. Ich pomysłowość i kreatywność zaskoczyłaby nie jednego projektanta mody, a ich kreacje były niezwykle ciekawe i oryginalne, wyrażając zarazem troskę o środowisko naturalne oraz promując ekologiczne podejście do mody. Dzięki temu wydarzeniu uczniowie mieli okazję nie tylko zaprezentować swoje umiejętności projektowania, ale także świadomie przyczynić się do promocji świadomości ekologicznej w społeczności szkolnej.

Na pokazie mody obecna była Pani dyrektor Bogusława Rybka oraz Pan wicedyrektor Patryk Kosowski. Zapraszamy do przeglądnięcia poniższej fotorelacji. Organizatorami tej imprezy byli p. Ewelina Szydłak Padiasek, p. Andżelika Sienko, p. Patryk Kosowski.