#BAKCYLprzedsiębiorczości – wakacje 2020 zaproszenie dla uczniów

Ostatnie miesiące wywołane pandemią pokazały, że konsekwentna edukacja w zakresie rozsądnego zarządzania swoimi finansami oraz przestrzegania zasad bezpieczeństwa w cyberprzestrzeni jest niezmiernie ważna. Cieszymy się z możliwości współdziałania w tym zakresie w ramach Programu Bankowcy dla Edukacji.

Rok szkolny 2019/2020 pełen wyjątkowych wyzwań dobiega końca, dlatego też biorąc pod uwagę ograniczone możliwości letnich wyjazdów dla dzieci i młodzieży, chcemy zaprosić wszystkich uczniów polskich szkół do nieco innej wakacyjnej aktywności. Specjalnie dla nich na najbliższe dwa miesiące przygotowaliśmy atrakcyjne działania edukacyjne w formule konkursów, warsztatów i ciekawych spotkań.

Szczegóły będą sukcesywnie publikowane na dedykowanej kampanii stronie: https://bde.wib.org.pl/wakacje-2020/ oraz jako wydarzenie na Facebooku BAKCYLprzedsiębiorczości – wakacje 2020

Życząc spokojnego i zdrowego wypoczynku po bardzo trudnym roku szkolnym 2019/2020, będziemy bardzo wdzięczni za przekazanie informacji i jednocześnie zapraszamy szkoły do dalszej, stałej współpracy już od września w ramach Programu Bankowcy dla Edukacji Dzieci i Młodzieży BAKCYL.

Z wyrazami szacunku,

Urszula Szulc