Warsztaty Leśne WooHoo Forest klasa 4b

W dniu dzisiejszym klasa 4b miała niezwykłą okazję uczestniczyć w wycieczce do WooHoo Forest w Rzeszowie na Lisiej Górze. Dzień pełen przygód rozpoczął się od emocjonującej podróży katamaranem po Wisłoku, podczas której uczniowie podziwiali piękne krajobrazy i dowiedzieli się ciekawostek o otaczającej przyrodzie.

Po dotarciu na miejsce, na dzieci czekało ognisko, przy którym mogli upiec kiełbaski i spędzić miło czas na rozmowach i śpiewaniu piosenek. Następnie odbyły się warsztaty edukacyjne, podczas których uczniowie poznawali tajniki życia w lesie, ucząc się rozpoznawania różnych gatunków roślin i zwierząt oraz podstaw survivalu.

Nie zabrakło również leśnych zabaw, które pozwoliły dzieciom na aktywne spędzenie czasu na świeżym powietrzu. Uczniowie brali udział w grach terenowych, poszukiwaniu skarbów oraz budowaniu schronień z naturalnych materiałów. Te zajęcia nie tylko dostarczyły mnóstwo radości, ale także rozwijały umiejętności współpracy i kreatywnego myślenia.

Wycieczka do WooHoo Forest okazała się fantastycznym doświadczeniem, które na długo pozostanie w pamięci uczniów klasy 4b. Był to dzień pełen nauki, zabawy i przygód, który z pewnością zachęcił dzieci do częstszego kontaktu z naturą.

Fotorelacja dzięki uprzejmości p. Iwony Tabor