Pożegnanie klas 8 – fotorelacja

W dniu 23.06.br. miało miejsce uroczyste pożegnanie klas 8. Na początku akademii Pani Dyrektor Bogusława Rybka zabrała głos zwracając się do absolwentów pogratulowała im ukończenia szkoły i życzyła wszystkiego dobrego na nowej drodze życia – w nowej wybranej szkole.

Następnie głos zabrała pani z Rady Rodziców… która dziękowała Dyrekcji Szkoły i nauczycielom cierpliwości w przekazywaniu wiedzy i pokonywaniu trudności, ciepłej rodzinnej atmosfery w szkole.  Po tych przemówieniach nastąpił program artystyczny uczennice z 5 klasy Ola i Ala z partnerami zatańczyły walca i jiva – wzbudzając wśród zgromadzonych uczniów, rodziców, nauczycieli podziw i duże uznanie. Potem zabrała głos p. Ewelina Szydlak – Padiasek – jedna z wychowawczyń klas 8. W pełnym ciepła i emocji wystąpieniu zwracała się do wszystkich ósmoklasistów – życzyła im sukcesów w nowej szkole, pogratulowała zgromadzonym rodzicom sukcesu dzieci i życzyła wszystkim miłych wakacji.

Przedstawiciele 8 klas  podziękowali wszystkim nauczycielom przekazanej wiedzy przez 8 lat, wychowawcą za wyrozumiałość, wsparcie, wspólne chwile, wyjścia, wycieczki, imprezy klasowe. Na koniec akademii Pani Dyrektor wręczyła wyróżnienia i dyplomy uczniom z poszczególnych klas 7 i 8.

Ostatnim punktem pożegnania 8 klas był utwór muzyczny wykonany na fletach przez uczniów 6 – 7 klas. Całą akademię prowadziła dwójka uczniów z klasy 7e Antosia i Jakub.

Zapraszamy do przeglądnięcia poniższego materiału –  fotorelacji. Zdjęcia dzięki uprzejmości p. dr Sylwii Budzik.