Koniec roku szkolnego 2021/22. Witajcie wakacje!

Rok szkolny 2021/2022 był czasem niezwykle owocnym w różne przedsięwzięcia i inicjatywy w których tak licznie braliście udział. Stąd liczne sukcesy w konkursach, olimpiadach i zawodach sportowych a także wysokie średnie na świadectwach! Na szczególną uwagę zasługują osiągnięcia naszych uczniów w Przedmiotowych Konkursach Kuratoryjnych (matematyka, historia, geografia, język francuski, język hiszpański).

Zakończenie roku szkolnego jest okazją do podziękowań, szczególnie tym spośród Was, którzy swoją pracowitością i systematycznością osiągnęli sukcesy w nauce. Gratulujemy Wam tych osiągnięć i jednocześnie dziękujemy tym, którzy godnie reprezentowali naszą szkołę podczas konkursów, olimpiad, czy zawodów sportowych.

Dziękujemy także za wspaniałą atmosferę, za zaangażowanie w Wolontariat i za działalność charytatywną (Caritas). Dziękujmy, że w tych trudnych czasach otworzyliście Wasze serca na potrzeby drugiego człowieka! W kończącym się roku szkolnym nie brakowało kiermaszów, zbiórek, akcji charytatywnych – na rzecz potrzebujących oraz uchodźców z Ukrainy. Nauczyciele bardzo aktywnie włączali się w te inicjatywy i niestrudzenie kierowali pracą swoich wychowanków. Jeszcze raz dziękujemy.

Słowa wdzięczności kierujemy również do Rady Rodziców wspierającej wszelkie działania nauczycieli i do aktywnego Samorządu Szkolnego, który organizował i inicjował liczne działania i akcje (dzień śpiocha, szczęśliwe numerki, walentynki, pierwszy dzień wiosny, góra grosza, szalone lata 60, 70, 80, dzień bez plecaka). Przez te inicjatywy pobyt w szkole stawał się milszy, był okazją do przyjemnej zabawy.

Mówiąc wszystkim „do zobaczenia”, żywimy głęboką nadzieję, że za dwa miesiące spotkamy się pełni nowych sił, energii i pomysłów do dalszej pracy i nauki, do odkrywania tajników wiedzy, których wciąż jest tak wiele do odkrycia.

Kochani Uczniowie!

Życzymy WAM wesołych, bezpiecznych pełnych słońca i pogody wakacji.

Miłego wypoczynku i dużo uśmiechu na co dzień.

Koniec Roku Szkolnego to również czas podziękowań dla Nauczycieli za rzetelną i solidną pracę, za przekazywanie Wam wiedzy, kształtowanie Waszej osobowości i wrażliwości, za poświęcony Wam czas.

Życzymy wszystkim uczniom i pracownikom, by nadchodzące wakacje były spokojne i pełne niezapomnianych wrażeń!

Witajcie wakacje!

Dyrekcja Szkoły Podstawowej nr 24 w Rzeszowie