Wielkanocna Paczka dla Rodaka

Informacja o Wielkanocnej Paczce dla Rodaka.

Stowarzyszenie „Wspólnota Polska” zbiera paczki dla naszych rodaków – Polaków lub osób polskiego pochodzenia, którzy zostali w Ukrainie. Każda paczka będzie wystandaryzowana, a znajdą się w niej: olej, makaron, konserwa rybna, konserwa mięsna, cukier, mąka, kasza gryczana, kasza manna, herbata, kawa, płyn do mycia naczyń, szampon, mydło, płyn do prania, żel do kąpieli, pasta do zębów i czekolada.
Potrzebujemy 1350 paczek, które zostaną dostarczone na Ukrainę.
Jeśli – jako szkoły – włączycie się Państwo do akcji, będziemy zobowiązani. Akcja trwa do 5 kwietnia, paczki można donosić/dosyłać do 13 punktów w Polsce. Więcej informacji (w tym adresy punktów) znajdziecie Państwo w linku: http://www.wspolnotapolska.org.pl/ukraina/wielkanocna_paczka.php

Zachęcamy klasy do włączenia się do akcji. Każda chętna klasa może przygotować wspólnie jedną paczkę. Kupujemy tylko produkty wymienione na liście. Pakujemy je do mocnej reklamówki lub kartonu.

Paczki można przynosić do szkoły do poniedziałku 4 kwietnia do p. Ewy Warchoł, p. Joanny Goszki lub p. Jowity Dziwisz.
Paczki zawieziemy 5 kwietnia do Domu Polonii.