Podsumowanie styczeń

Styczeń to już piąty, chyba najbardziej pracowity szkolny miesiąc. Czas podsumowań pierwszego półrocza. Od września do stycznia w naszej szkole odbywały się przeróżne akcje, konkursy, wydarzenia, zarówno na poziomie szkolnym jak i klasowym. Wiele oddziałów co jakiś czas odbywało kwarantannę – klasy w tym czasie miały nauczanie zdalne.

W styczniu rozstrzygnięto kilka konkursów, m.in. konkurs o świętym Mikołaju biskupie, film w Scratchu, konkurs na bańkę OZE . Nasza uczennica Agata Dziepak (klasa 8b) została Mistrzynią Halową w chodzie sportowym, zwyciężając w Halowych Mistrzostwach województwa podkarpackiego w lekkoatletyce.

W styczniu wiele konkursów zainaugurowano, m. in. konkurs przyrodniczy „Zwierzęta w zimowej aurze”, „Ptaki w moim karmniku” (druga edycja), „Namaluj zimę – zimowy pejzaż”, czy IV fizyczny etap konkursu „Zostań omnibusem„.

Podsumowano również przedsięwzięcie „Bądź dobry jak anioł”. Trwa również akcja „Góra Grosza”. Uczniowie zbierają drobne kwoty, grosze. Najmłodsze dzieci aktywnie uczestniczyły w obchodach Dnia Babci i Dziadka, nagrywając filmiki z życzeniami dla swoich kochanych dziadków.

Więcej o wydarzeniach dowiemy się z poniższej prezentacji. Zapraszamy do przeglądnięcia materiału!

Materiał przygotowała

p. Jolanta P – P