Dzień Gofra

W Szkole Podstawowej nr 24 w Rzeszowie obchodzony był wyjątkowy Dzień Gofra, który dostarczył uczniom niezapomnianych wrażeń kulinarnych. Na ten wyjątkowy dzień szkoła zamieniła się w kreatywną pracownię, gdzie uczniowie mieli okazję eksperymentować z różnymi smakami, nadając swoim gofrom niepowtarzalne formy.

Sale lekcyjne wypełnione były aromatem świeżo pieczonych gofrów, a uczniowie z uśmiechem na twarzach dzielili się swoimi kulinarymi eksperymentami. W ramach edukacyjnych warsztatów, dzieci miały możliwość dowiedzieć się więcej o historii i tradycji tego smakołyku, a także zdobyć umiejętności wypieku.

Dzień Gofra stał się również okazją do integracji społeczności szkolnej, a uczniowie mogli dzielić się swoimi pomysłami na dekorację gofrów oraz wymieniać się przepisami. Wspólne spożywanie pysznych wypieków w atmosferze radości i żartów sprawiło, że ten dzień zapisze się w pamięci uczniów jako wyjątkowe i pełne smaku wydarzenie w Szkole Podstawowej nr 24 w Rzeszowie.

Zdjęcia dzięki uprzejmośći

p. Andżeliki Sienko