PODSUMOWANIE I ZBIÓRKI SWS W NASZEJ SZKOLE

Po wielu przygotowaniach, przeprowadzeniu kampanii informacyjnej, wykonaniu licznych plakatów, w Naszej Szkole w dniach 16 – 27 października odbyła się I zbiorka w ramach akcji „Szkoła Wrażliwych Serc”. Dzięki zaangażowaniu całej społeczności szkolnej udało się zebrać wiele dobrowolnych datków, które w całości zostaną przeznaczone na posiłki dla głodujących dzieci z najbiedniejszych zakątków świata.
Dzięki wspólnym staraniom wiele dzieci, zamiast chodzić po śmietnikach w poszukiwaniu jedzenia, będzie mogło pójść do szkoły i otrzymać jeden ciepły posiłek w ciągu dnia. Często jedyny.
Dziękujemy za wspaniałomyślność i hojność.
                                                Jesteśmy wrażliwi i pomagamy głodującym dzieciom ♥
                                                Szkolni koordynatorzy akcji ,,Szkoła Wrażliwych Serc”