Czterolistne koniczynki

Ostatnia akcja wolontariatu w tym roku szkolnym – czterolistne koniczynki dla osmioklasistów.
Czas spędzony w pracowni stolarskiej Towarzystwa Pomocy im Br. Alberta w pochmurny dzień, był okazją do integracji wśród uczniów, prac ręcznych i planowania aktywności na nowy rok szkolny z p. Iwoną Bury, koordynatorką wolontariatu Stowarzyszenia.
W przededniu wspomnienia patrona wolontariatu szkolnego, br Alberta, wolontariuszki z klasy 7 przygotowały tradycyjną gazetkę szkolną poświęconą życiu i działalności artystycznej, patriotycznej i charytatywnej Adamowi Chmielowskiemu znanemu jako br. Albert, który jest świadectwem tego, że Piękno nie tylko jako sztuka ale przede wszystkim jako styl życia, zbawia świat.

Relacja zdjęcia i filmy dzięki uprzejmości
p. Ewy Warchoł