Szkolny Wolontariat na Dzień Mamy

Wolontariat to okazja, by zauważyć potrzeby innych ludzi ale również czas, by odkryć własne możliwości i talenty.
Nasi wolontariusze, tym razem w składzie żeńskim, podzieli się własnym czasem i talentami w pracowni cukierniczej Towarzystwa Pomocy Br. Alberta. Czasem dlatego, że dzisiaj 7 klasom przepadło dużo lekcji, a dla ucznia to wiele znaczy 😉. Talentem dlatego, że spod ręki naszych uczennic wyszły piękne rękodzieła przeznaczone na kiermasz z okazji Dnia Mamy. Wiele z niech nieśmiało sięgnąć po pędzel a raczej po gotowe wydruki. Jednak przy odrobinie zachęty i pomocy koleżanek wszystkie wyraziły swój talent w różnorodności.
Ktoś nawet odkrył jak bardzo taka praca uspokaja i rozwija wyobraźnię.
Te piękne słodkości będzie można podziwiać i zakupić 19 maja 2023 w atrium szkoły wpierając jednocześnie potrzebujących uczniów z naszej Szkoły oraz podopiecznych Towarzystwa Pomocy br. Alberta.

Relacja opieka i zdjęcia dzięki uprzejmości

p. Ewy Warchoł