Szkolna pomoc Ukrainie

Nasza szkoła przyłącza się do akcji: zbiórki darów zorganizowanej przez

URZĄD MIASTA RZESZOWA

AKCJA na razie zaplanowana jest w bieżącym tygodniu: 28.02-04.03.2022r.
W grupie siła! Wystarczy, że każdy z nas przyniesie JEDNĄ RZECZ, a zbierze się naprawdę duża ilość!
Dlatego prosimy KAŻDĄ OSOBĘ o przyniesienie JEDNEJ SZTUKI z wymienionych produktów:

– KLASY 0-3: żywność dla małych dzieci (m.in. gotowe do spożycia potrawy, np. w słoiczkach itp.) LUB batony energetyczne

– KLASY 4-te: tubka pasty do zębów oraz szczoteczka do zębów

– KLASY 5-te: butelka płynu/żelu do mycia ciała LUB szamponu do włosów

– KLASY 6-te: opakowanie ręczników papierowych LUB butelka środka dezynfekującego

– KLASY 7-me: jedno opakowanie kawy (najlepiej rozpuszczalnej) LUB herbaty w torebkach LUB konserwa

– KLASY 8-me: opakowanie pieluch dla niemowląt/małych dzieci LUB podpasek dla dziewcząt/kobiet

UWAGA!
Każdą rzecz należy przynieść w mocnej reklamówce, gdyż te są potrzebne do pakowania darów.

Do udziału w akcji zapraszamy także Nauczycieli i Pracowników naszej szkoły oraz Rodziców/Opiekunów dzieci i młodzieży uczęszczającej do SP24.

AKCJA JEST UZGODNIONA Z DYREKCJĄ, JEST ZUPEŁNIE DOBROWOLNA!