Dzień Życzliwości – relacja

Dziś 22.11.br. – w Naszej szkole obchodziliśmy Dzień Życzliwości. Samorząd Uczniowski zorganizował ciekawe akcje w ciągu dnia –  były plakaty informujące o tym wydarzeniu, było losowanie szczęśliwych buziek :). Było losowanie i odczytywanie szczęśliwych sentencji w klasach …W klasie 1D pani wychowawczyni zorganizowała dla swoich podopiecznych koło fortuny szczęścia – zakręć kołem i zrób dobry uczynek 🙂 i zabawę słońce życzliwości – uczniowie przyklejali „promienie dobra” określające co to znaczy być życzliwym? i malowali stosowne obrazki.

W klasie 2A uczniowie opowiadali co to znaczy być życzliwym, jak również zwracali się w życzliwych słowach do swoich koleżanek i kolegów z ławki 🙂 Cały dzień przebiegł w życzliwej atmosferze :).

Zdjęcia i filmy dzięki uprzejmości

p. Doroty Markowskiej

p. Diany Smycz