Drugi miesiąc minął…

Za nami drugi miesiąc nauki i pracy stacjonarnej w szkole. Październik obfitował w szereg imprez, akcji i różnych wydarzeń. 6 października w rekordowym tempie przeprowadzona została próbna ewakuacja szkoły. Doniosłą, coroczną uroczystością było Pasowanie na Ucznia Szkoły oraz Dzień Edukacji Narodowej. Nauczyciele zorganizowali wiele nowych akcji, np. Dzień Garnituru, „Eko – stroiki – słoiki – mniej śmieci, więcej pamięci”. Odwiedziła nas również ze swoją audycją Muzyczna Szkoła Yamaha. Uczniowie klas 5 wykonali ciekawe projekty – modele komórek roślinnych i zwierzęcych. Ogłoszono również kilka nowych konkursów („Mój przyjaciel zwierzak, czy „Plakat, który rozweseli”). Rozstrzygnięto także konkurs na dynię Halloween, a wcześniej recytatorski – poezji Krzysztofa Kamila Baczyńskiego. Trwa również nowy, innowacyjny konkurs „Zostań omnibusem – kody QR” W tym miesiącu nie zabrakło również sukcesów sportowych naszych uczniów (m.in. sukces uczennicy w Mistrzostwach Polski federacji PZFK oraz 3 miejsce dziewcząt w Przełajowych Zawodach Sztafetowych).

Więcej o wydarzeniach dowiemy się z poniższej prezentacji. Zapraszamy do przeglądnięcia materiału.