Wyniki konkursu „Kangur Matematyczny”

Tegoroczna edycja konkursu „Kangur Matematyczny” została przeprowadzona drogą internetową za pośrednictwem Platformy Dzwonek.pl w dniach 28.05 – 5.06. Uczniowie naszej szkoły osiągnęli wysokie wyniki.

W kategorii „Żaczek” wyróżnienie otrzymała Katarzyna Dobrzańska i Maja Szarek z klasy drugiej.

W kategorii „Maluch” wyróżnienie otrzymał Jakub Ortyl z klasy trzeciej oraz uczniowie klasy czwartej: Tomasz Uryniak, Piotr Bolanowski i Oliwia Stawicka.

W kategorii „Beniamin” bardzo dobry wynik uzyskała Emilia Kuczma, uczennica klasy piątej. Wyróżnieni uczniowie klasy piątej: Nikodem Gwóźdź, Ignacy Kappel, Ignacy Dziepak, Jakub Socha oraz Kamil Gieroń. Wyróżnieni uczniowie klasy szóstej: Milena Uryniak, Anna Kolek i Jan Rabiej.

W kategorii „Kadet” wyróżnieni zostali uczniowie klasy siódmej: Michał Węglarz i Franciszek Pado.

Serdecznie gratulujemy zwycięstwa i życzymy dalszych sukcesów

Relacja p. Jolanta Kozyra