Karta rowerowa – wyniki testu, część teoretyczna, informacje

W ostatnim tygodniu maja uczniowie klas IV zdawali test (część teoretyczna) na kartę rowerową. Uczniowie przygotowywali się do niego cały rok, ucząc się przepisów ruchu drogowego, znaków drogowych, pierwszeństwa przejazdu na skrzyżowaniu dróg i udzielania pierwszej pomocy.

Z zadowoleniem pragniemy poinformować, że wszyscy uczniowie, którzy przystąpili do testu na kartę rowerową zdali go, i mogą przystąpić do części praktycznej (jazdy na rowerze) na godzinach, na których poszczególne klasy mają technikę.

Dodatkowo prosimy o uzupełnienie „karty zgody rodziców”, którą rozdałem w środę 30.05.br. – na to, aby uczeń mógł zdawać część praktyczną i otrzymać kartę rowerową.

Do karty rowerowej potrzebne jest jedno zdjęcie legitymacyjne podpisane z tyłu imieniem nazwiskiem i klasą.