Podsumowanie akcji – Podkarpackie Hospicjum dla Dzieci

” Nie liczy się to ile posiadasz, ale ile dajesz innym i jak się z nimi dzielisz”

W miesiącu listopadzie uczniowie naszej szkoły przynosili i segregowali środki czystości, artykuły higieniczne, zabawki, produkty spożywcze, artykuły papiernicze, słodycze i inne. Szacunkowa wycena zebranych rzeczy to ok. 8 tysięcy złotych. Produkty te zostały następnie dostarczone do Podkarpackiego Hospicjum dla Dzieci w Rzeszowie. Zostaną z nich przygotowane prezenty mikołajkowo- świąteczne dla chorych dzieci i ich rodzin.
Dziękujemy wszystkim, którzy otworzyli serce i tak licznie, z poświęceniem i wielkim zaangażowaniem włączyli się do przeprowadzenia akcji charytatywnej ” To Ty bądź naszym Świętym Mikołajem”. Szczególne podziękowania należą się uczniom klasy 5c i wychowawcy p. Annie Kuśnierz. Uczniowie tej klasy zrezygnowali z klasowych mikołajek a w zamian zakupili prezenty dla dzieci z hospicjum. Dziękujemy również wolontariuszom z naszej szkoły i opiekunce p. Ewie Warchoł za pomoc w segregowaniu i zliczaniu rzeczy.

Jeszcze raz okazało się , że razem możemy więcej !
Jesteście niesamowici !

Relacja i zdjęcia p. Dorota Markowska i p. Ewa Warchoł