Świąteczne Akcje Caritas w Naszej Szkole

ŚWIĄTECZNE AKCJE CARITAS W NASZEJ SZKOLE:

Czas Świąt Bożego Narodzenia wiąże się z czynieniem dobra i obdarzaniem miłością.
Dlatego w naszej szkole przed Świętami zorganizowano wiele akcji dobroczynnych.

1.  Akcja bądź dobry jak anioł – wykonywanie aniołków przeznaczonych na sprzedaż.
2.  Kiermasz świąteczny – podczas którego sprzedawane były figurki Jezuska, aniołki i ozdoby świąteczne.
3. Odwiedziny w Domu Pomocy Społecznej – !5 grudnia przedstawiciele Szkolnego Koła Caritas odwiedzili mieszkańców DPS-u. na ul.   Sucharskiego, przekazując życzenia i upominek świąteczny.
4.  Kartki z życzeniami, które przekazane zostały przez Fundację Iskierka dla chorych dzieci w szpitalu.
5.  Świąteczny wolontariat z Towarzystwem Pomocy im. Br. Alberta na rzecz potrzebujących
( Ozdabianie rękodzieł świątecznych, z przeznaczeniem na pomoc dla potrzebujących).