Wyniki konkursu Wirtualne wycieczki edycja 2023/24

Podsumowanie konkursu geograficzno-informatycznego „Wirtualne wycieczki

Konkurs geograficzno-informatyczny „Wirtualne wycieczki” w tym roku stał na dobrym poziomie. Zadanie konkursowe polegało na przygotowaniu prezentacji w jednym z programów prezentacyjnych: Genial.ly, Canva, Sway, lub Prezi. Prezentacja miała opisywać dowolne ciekawe miejsce w Polsce, do którego uczestnicy chcieliby zaprosić szkolną społeczność, kolegów i koleżanki.

Uczestnicy konkursu wykazywali się dużym zaangażowaniem, wykonując prezentacje głównie w Canvie, choć zdarzały się również prace w Genial.ly. W tym roku uczniowie przedstawili takie miejsca jak Kraków, Wrocław, Krynica, Giżycko, Zamość, Kopalnia Soli w Bochni oraz Karpacka Troja.

Wszystkim uczestnikom konkursu serdecznie gratulujemy i dziękujemy za wspaniałe prezentacje. Zapraszamy wszystkich do udziału w kolejnej edycji konkursu w przyszłym roku. Dla uczestników konkursu przewidziane jest wręczenie dyplomów i nagród.

W tym roku pierwszego miejsca nie przyznano. Ostateczna klasyfikacja jest następująca:

Czytaj więcej na: http://geografia.sp24.rzeszow.pl