Wolontariat świąteczny – praca w stolarni i szkole

Wolontariat w stolarni w Centrum Integracji Społecznej należącym do Towarzystwa Pomocy br. Alberta

Zbliżają się się Święta Wielkanocne, wolontariusze klas 7  dołączą do przygotowań kiermaszu świątecznego organizowanego przez Towarzystwo Pomocy im Br. Alberta.

10 osobowa grupa uczniów udała się do STOLARNI CIS i odbyła tam  wolontariat w godzinach lekcyjnych pod opieką nauczyciela  oraz koordynatora stolarni. Czynności wykonywane przez uczniów dotyczyły polerowania pisanek, zajączków, kurczaczków ze sklejki lub innych  elementów. Zajęcia odbywały się w stolarni. Potem miał miejsce drobny poczęstunek w bibliotece ośrodka. Około godziny 13.30 uczniowie wrócili na Zalesie i do swoich domów.

Od 14.00-16.00 grupa 30 uczniów z klas 7-8 dekorowały z p. Iwona pisanki :), które wcześniej zostały przygotowane w stolarni.

Zdjęcia dzięki uprzejmości

p. Ewy Warchoł