Loading

Osiągnięcia uczniów 2016/2017


Uczennica klasy 2b -  EMILIA KUCZMA
zdobyła tytuł  WICEMISTRZA LICZENIA w XVII Międzyszkolnym Konkursie Matematycznym klas II pn.
,,W krainie liczb”
, organizowanym przez SP nr 23 w Rzeszowie. Uczniowie z 18 rzeszowskich szkół rozwiązywali zadania w formie testu, za który można było otrzymać maksymalnie 19 punktów.
Emilka zdobyła aż 18 punktów! Uczennica potwierdziła, że jest wspaniałym matematykiem, bowiem to już jej kolejny wygrany konkurs.
Gratulujemy!
wych.  klasy  Elżbieta Basamon

Uczennica klasy 2b -  EMILIA KUCZMA
zdobyła tytuł  WICEMISTRZA LICZENIA w Międzyszkolnym Konkursie Matematycznym klas II pn. „ Główka pracuje i...”, organizowanym przez SP nr 12 w Rzeszowie. 60 uczniów z rzeszowskich szkół rozwiązywało zadania w formie testu, za który można było otrzymać maksymalnie 12 punktów.
Emilka zdobyła aż 11 punktów! Uczennica potwierdziła, że jest wspaniałym matematykiem. Gratulujemy!
wych.  klasy  Elżbieta Basamon

Wyniki Szkolnego Konkursu Plastycznego
na album „Jak wygląda wiosna?”

I miejsce (klasa 3a)     Patrycja Szczepańska, Liliana Żyszkiewicz
II miejsce ( klasa 3a) Liliana Polechońska, Martyna Rup
III miejsce (klasa 2e)   Julia Sikora, Martyna Rzepka
wyróżnienie (klasa 3b)   Agata Dziepak
04.05.2017 w naszej szkole odbył się konkurs ortograficzny ,,Mistrz Ortografii" klas drugich. Brało w nim udział 16 uczniów klas drugich - 2a, 2b, 2c, 2d,2e.
1 miejsce Emilia Kuczma kl. 2b
2 miejsce Lena Łożańska kl. 2a
Szymon Głuczkowski kl. 2c
Kornel Homont kl. 2e
3 miejsce Oliwia Sobota kl. 2b
Julia Bednarek kl. 2c

Udział brali: Jakub Hałdys kl. 2d, Maciej Filip kl. 2d, Miłosz Harpula kl. 2c, Laura Ślęczka kl. 2a, Kamil Gieroń kl.2e, Wiktoria Gieroń kl. 2e, Kinga Niedziałek kl.2a, Marceli Myszkowski kl.2d, Oliwia Piątek kl. 2b, Zuzanna Pękala kl. 2a.
Ewa Guzek

Martyna Rup uczennica klasy 3a zdobyła nagrodę w XI.  edycji wojewódzkiego konkursu plastycznego „Wiosna w papierowym ogrodzie”, który przebiegał pod honorowym patronatem Prezydenta Miasta Rzeszowa i Podkarpackiego Kuratora Oświaty (opiekun Magdalena Ruszel).
M.R.
Katarzyna Mach uczennica klasy 3a zdobyła IV miejsce w XVII edycji Międzyszkolnego Konkursu Ekologicznego "I TY MOŻESZ ZOSTAĆ EKOLOGIEM" (opiekun: Magdalena Ruszel)
M.R.

WYNIKI KONKURSU WIEDZY OGÓLNEJ „OMNIBUS” dla klas 3
Nagrody główne
Antonina Stopyra 3a – 22 punkty
Mikołaj Polański 3a – 15 p.
Katarzyna Kuczałek 3b – 15 p.
Pozostali uczestnicy:
Milena Uryniak 3b – 14 p.
Izabela Śmigiel 3c – 11 p.
Sara Śmiechowska 3a – 11 p.
Emilia Micał 3d – 7 p.
Mateusz Piecuch 3d – 6 p.
Maria Onak 3d – 6 p.
Karolina Mikuła 3c – 3 p.
Michał Jamro 3b – 3p.
Oliwia Curyło 3c – 0 p.17 lutego 2017r. miało miejsce rozstrzygnięcie konkursu biblijnego pt. ”Idźcie i głoście” (MK 16,15) dla dzieci szkół podstawowych klas od I do III organizowanego przez Dzieło Biblijne im. św. Jana Pawła II w diecezji rzeszowskiej. W konkursie wzięło udział 754 dzieci z 56 szkół. Uczniowie naszej szkoły brali udział w zmaganiach, do drugiego etapu (diecezjalnego) zakwalifikowała się trójka z nich wśród nich znalazł się Kamil Pitucha z 2e, jego praca została zakwalifikowana na wystawę. 28 lutego Kamil Pitucha odebrał dyplom oraz nagrodę z rąk Ks. Bpa Kazimierza Górnego. Wernisaż prac można obejrzeć w Milenium Hall w Rzeszowie. Kamilowi składamy serdeczne gratulacje.
Elżbieta Kowalska
Uczeń naszej szkoły Patryk Bajorek z kl. VI a zdobył II miejsce w konkursie organizowanym przez Muzeum Etnograficzne im. F. Kotuli w Rzeszowie w kategorii wiekowej 12-15 lat.
Konkurs pt. „Nie wszystko złoto co się świeci…” dotyczył opracowania biznesplanu.
Konkurencja była bardzo duża – na konkurs zgłoszono ponad 412 prac!
Gratulacje!
Nagrody zostały wręczone przez Jury konkursowe w składzie:

Monika Mularz-Dobrowolska- Starszy specjalista ds. Komunikacji Społecznej w Narodowym Banku Polskim, Oddziale Okręgowym w Rzeszowie,
Jakub Basara i Judyta Sos -  pracownik Muzeum Okręgowego w Rzeszowie.
Serdecznie dziękujemy pani Renacie Sztabie za opiekę merytoryczną.


W Międzyszkolnym Konkursie Plastycznym klas II i III "Bohater wybranego utworu H. Sienkiewicza" 2 miejsce zajęła uczennica klasy 3a Antonina Stopyra (opiekun Magdalena Ruszel).
M.R.
W naszej szkole odbył się konkurs plastyczny "Mój znak drogowy". Brały w nim udział dzieci z klas 1 - 3.
1 miejsce - Anna Bilut 3b
1 miejsce - Patrycja Szczepańska - 3a
3 miejsce - Daria Kuźniar 2a i Patrycja Flak 3c
Wyróżnienia: Lilianna Żyszkiewicz 3a, Aleksandra Herda 2c, Kacper Kowal 3b, Tymon Kozłowski 2d, Ola Dzirba 2b, Zuzanna Szuberla2b, Laura Ślęczka 2a, Gabriela Siewierska 3c, Anna Szura 3b, Oliwia Curyło 3c, Antonina Stopyra 3a, Izabela Rzepa 2b, Julia Bednareb 2c, Igor Bednarczyk 2a, Maria Litkowiec.
Ewa Guzek

Chłopcy z naszej klasy, Michał i Marceli, zrobili ciekawe prezentacje na temat "Rzeszów dawniej, dziś i jutro". Na początku pokazali jak znane nam dobrze miejsca wyglądały w przeszłości, np. w miejscu gdzie stoi obecnie "TESCO" były drewniane domy i pastwiska. Obrazując obecny Rzeszów Michał wykorzystał własne zdjęcia zrobione w różnych zakątkach Rzeszowa. W swojej prezentacji użył też ciekawe zdjęcia wyszukane w albumie dziadków. Na koniec chłopcy użyli swojej wyobraźni i zaprezentowali jak Rzeszów może wyglądać w przyszłości. Nam szczególnie podobał się slajd pokazujący nowoczesne pojazdy latające nad ulicą 3 Maja w Rzeszowie.

Uczniowie naszej szkoły wzięli udział w IX Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym "Słońce, woda i przygoda" organizowanym co roku.  Tegoroczny  konkurs odbywał się pod hasłem "Morskie klimaty". Uczennica naszej szkoły Joanna Pater z klasy VI b zdobyła nagrodę w konkursie. Serdecznie gratulujemy wygranej!!!

22 listopada uczennice naszej szkoły Karina Dobek i Wiktoria Leniar z klasy VI b oraz Aleksandra Flak z klasy IV b wzięły udział w Międzyszkolnym Konkursie Piosenki Religijnej, który odbył się w Zespole Szkół nr 8 w Rzeszowie. Wykonawców było wielu, mimo to Karina Dobek zdobyła II miejsce w konkursie!!! Gratulujemy zdolności i sukcesów!!!


W dniu 5 grudnia nasz szkolny chór uczestniczył w Koncercie "W drodze do Betlejem". Koncert odbył się o godzinie 16 w Millenium Hall w Rzeszowie, a zorganizowany był przez Narodowe Forum Muzyki oraz Wydział Muzyki Uniwersytetu Rzeszowskiego. W koncercie udział wzięły chóry uczestniczące w programie Akademii Chóralnej "Śpiewająca Polska". Nasz szkolny chór zaprezentował pieśni z repertuaru gospel. Koncert kończy realizację programu "Śpiewająca Polska". WSZYSTKIM CHÓRZYSTOM GRATULUJEMY!!! NIECH SIĘ POLSKA ROZŚPIEWA!!!
Przygotowujemy się do kolejnej edycji Ogólnopolskiego Programu Akademii Chóralnej "Śpiewająca Polska". DOŁĄCZ DO NAS!!! Ruszamy już w styczniu!

Uczennica klasy 3a Antonina Stopyra zdobyła nagrodę w XII edycji Wojewódzkiego Konkursu Origami "ZIMA W PAPIEROWYM OGRODZIE" pod honorowym patronatem Podkarpackiego Kuratora Oświaty (opiekun Magdalena Ruszel).
M.R.

Strona głównaOsiągnięcia uczniów 2016/2017