Loading

Osiągnięcia uczniów 2015/2016

6 maja 2016 roku uczennice z naszej szkoły Wiktoria Leśko 3c (opiekun Edyta Dzika) i Antonina Stopyra 2a (opiekun Magdalena Ruszel) wzięły udział w Międzyszkolnym Konkursie Plastycznym pod hasłem „Wiosna w poezji”. Konkurs zorganizowany został przez Zespół Szkół nr 6 w Rzeszowie oraz Wojewódzką i Miejską Bibliotekę Publiczną filia nr 20 w Rzeszowie. Zadanie uczestników polegało na wykonaniu ilustracji do wiersza Jana Brzechwy „Powitanie wiosny”. Wiktorka i Tosia pracowały nad swoimi pracami przez ponad godzinę razem z innymi uczestnikami konkursu. A oto rezultat i ich interpretacja tematu.
Gratulujemy dziewczynkom ciekawych pomysłów i ogromnej pracowitości!
M.R.
W Szkolnym Konkursie Matematycznym Klas Drugich:
I miejsce Jan Rabiej klasa 2c
II Jakub Pater i Liliana Żyszkiewicz klasa 2a
III miejsce Katarzyna Kuczałałek i Szymon Kocząb klasa 2b
Gratulujemy!
M. R.
Uczennica klasy 5b Karina Dobek została wyróżniona w dwóch konkursach artystycznych:
XII Podkarpackim Festiwalu Piosenki Dziecięcej i Młodzieżowej "Na skrzydłach muzyki" oraz w V Międzyszkolnym Konkursie Plastycznym "Ozdoby choinkowe w obrazach".

Zuzanna Biśto, uczennica klasy 5b zdobyła I miejsce w Międzyszkolnym Konkursie Plastycznym w kategorii klas IV-VI pod hasłem "Gwiazdo świeć, kolędo leć, misterium niech się dzieje..."- ilustrujemy kolędę lub pastorałkę.

Oliwia Kawula, uczennica klasy 6a zdobyła nagrodę w Międzyszkolnym Konkursie Plastycznym pt. "Pocztówka z Rzeszowa" pod hasłem "Rzeszowskie ulice".

Również uczennica klasy 6a- Nina Karbarz zdobyła wyróżnienie w Międzyszkolnym Konkursie Plastycznym pt."Pocztówka z Rzeszowa".
.

Szkolny Konkurs Plastyczny "Kartka z Wielkiej Brytanii":

II miejsce- Agata Dziepak (kl. II b),
III miejsce - Katarzyna Kuczałek (kl. II b).
.

18 listopada 2015r. odbył się w Szkole Podstawowej nr 15 w Rzeszowie międzyszkolny etap XIX Ogólnopolskiego Konkursu Polskiej Poezji Religijnej "Pierścień Świętej Kingi". Naszą szkołę reprezentowało trzech uczniów:

Agata Dziepak (kl. II b),
Celina Kowalczyk (kl. IV c),
Michał Jamro (kl. II b).
Do konkursu przygotowywała nas pani Joanna Goszka. Poziom zawodów był wysoki. Uczniom naszej szkoły udało się znaleźć w gronie laureatów.

W grupie wiekowej I-III:                  I miejsce - Agata Dziepak
wyróżnienie - Michał Jamro
W grupie klasy IV VI:                    III miejsce - Celina Kowalczyk

Wszyscy laureaci otrzymali dyplomy oraz nagrody pamiątkowe.

redagował: Michał Jamro, kl. II b


 

Uczennica klasy 2a Antonina Stopyra zdobyła nagrodę w X edycji Wojewódzkiego Konkursu Origami "ZIMA W PAPIEROWYM OGRODZIE- NADCHODZI CZAS KOLĘDOWANIA" pod honorowym patronatem Podkarpackiego Kuratora Oświaty (opiekun Magdalena Ruszel).
M.R.

 Prace uczniów klasy 2a: Kornela Lewandowskiego, Patrycji Szczepańskiej i Liliany Żyszkiewicz zostały wyróżnione poprzez zakwalifikowanie do wystawy pokonkursowej w VIII edycji konkursu plastycznego "Bezpieczna droga do przedszkola i szkoły" (opiekun Magdalena Ruszel).
M.R.
Strona głównaOsiągnięcia uczniów 2015/2016