Loading

Osiągnięcia uczniów 2013-2014

Uczeń klasy II a Jakub Niedziałek (opiekun Edyta Szala) zdobył nagrodę  w X edycji Wojewódzkiego Konkursu Plastycznego "Tradycje i zwyczaje Podkarpacia… i Ty jesteś cząstką mojej Małej Ojczyzny" pod hasłem "Podkarpackie kwiaty w rękodziele artystycznym".


 

Uczennica klasy III c Kinga Giełbaga (opiekun Edyta Szala) zdobyła wyróżnienie  w X edycji Wojewódzkiego Konkursu Plastycznego "Tradycje i zwyczaje Podkarpacia… i Ty jesteś cząstką mojej Małej Ojczyzny" pod hasłem "Podkarpackie kwiaty w rękodziele artystycznym".


 

Uczennica klasy II b Natalia Sikora (opiekun Olga Zakorczmenna) zdobyła wyróżnienie  VIII edycji Międzyszkolnego Konkursu Plastycznego pod hasłem "Modny drobiazg dla mamy".


 

Uczennice Natalia Sikora (kl. IIb) i Joanna Pater (kl. IIc) (opiekun Olga Zakorczmenna) zdobyła wyróżnienie  w Konkursie Międzyświetlcowym Konkursie Plastycznym „W zdrowym ciele zdrowy duch”.


 

Uczennica klasy I c Amelia Gaweł (opiekun Dorota Hejnas) zdobyła wyróżnienie  w Konkursie Międzyświetlcowym Konkursie Plastycznym „W zdrowym ciele zdrowy duch”.


 

Zwycięzcy w konkursach szkolnych organizowanych przez p. Edytę Szala:

"Zgadnij, jakie to miasto" – Kacper Miąsik, kl. II a; Malwina Wyskiel, kl. IIIa

"Czy znasz zabytki naszego miasta?" - Monika Fidler, kl. IIc

"Zagadki o kwiatach" - Konrad Cios, kl. IIc

"Zgadnij, jaki to ptak" - Celina Kowalczyk, kl. IIc

"Zwyczaje wielkanocne" - Oliwia Miś, kl. IIc

"Polskie góry, polskie miasta" - Katarzyna Bemben; kl. Ib, Stanisław Gajewski, kl. Ib


Konkursy szkolne zorganizowane przez p. Olgę Zakorczmenną:

 

"Cynowy Żołnierzyk", "Ulubina postać z baśni"


 

Amelia Ząbczyk uczennica klasy IIIb i Aleksandra Kuca uczennica klasy II c (opiekun Magdalena Ruszel) zdobyły wyróżnienia w III Międzyszkolnym Konkursie Plastycznym "Kukiełki, pacynki, marionetki".
M.R.


 

Uczennica Oliwia Miś z klasy IIc (opiekun Magdalena Ruszel) zdobyła nagrodę w konkursie plastycznym "Najpiękniejsze zakątki Podkarpacia" organizowanym przez Świetlicę Szkoły Podstawowej nr 8 w Rzeszowie.
M.R.


 

Uczennica z klasy II c Oliwia Miś (opiekun Magdalena Ruszel) zdobyła nagrodę w VIII. edycji wojewódzkiego konkursu plastycznego "Wiosna w papierowym ogrodzie- Za co lubimy wiosnę".
M.R.


 

25.04.2014r. w naszej szkole odbył się konkurs szkolny - KONKURS ORTOGRAFICZNY ,,MISTRZ ORTOGRAFII" KLAS DRUGICH. W potyczkach ortograficznych brało udział 15 uczniów klasy 2a, 2b i 2c. Oto ośmiu najlepszych:
Aleksandra Maciołek 2b
Zuzanna Winiarz 2b
Emilia Żukowska 2b
Weronika Piątek 2a
Mikołaj Paszt 2a
Krystian Zwarzany 2a
Julia Nepelska 2c
Monika Fidler 2c.

E.Guzek


Zdobywając mistrzostwo Rzeszowa drużyna naszych chłopców zapewniła sobie udział w REJONOWYCH IGRZYSKACH MŁODZIEŻY SZKOLNEJ W MINIKOSZYKÓWCE. Zawody odbyły się 27.03.2014r. w Łańcucie. Nasi reprezentanci pokonali SP Wysoka Głogowska, SP Chałupki Dębniańskie i ulegli gospodarzom SP 2 Łańcut. Zajmując 2 miejsce w turnieju awansowali do półfinału wojewódzkiego.
Organizatorzy przyznali tytuł wyróżniającego się zawodnika w Igrzyskach Karolowi Pilchowi uczniowi klasy 6b.
W.Guzek
Zdjęcia na stronie MOSiR Łańcut.


W dniu 26.03.14r. reprezentacja naszej szkoły brała udział w IV MIĘDZYSZKOLNYM TURNIEJU SPORTOWYM "DWA OGNIE". Zawody odbyły się w Zespole Szkół nr 4 w Rzeszowie. Szkołę reprezentowało 2 uczniów klasy 2a i 4 uczniów klasy 3c. Chłopcy wywalczyli 3 miejsce. W zawodach brało udział 5 szkół.
G.E.


W Szkolnym Konkursie Plastycznym "BEZPIECZNE ZABAWY ZIMOWE" nagrody otrzymali: Karol Kura klasa II b, Oliwia Miś klasa II c, Aleksandra Kuca klasa II c,Oliwia Haba klasa III c, Anna Bilut klasa „0”, Celina Kowalczyk klasa IIc, Katarzyna Kuczałek klasa „0”, Nadia Stanio klasa „0” i Gabriela Przybyło klasa „0”. Gratulujemy!!!
M. R.


W dniu 26.02.2014r. w naszej szkole odbyły się finały w piłce koszykowej chłopców w ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej. W drodze do finału chłopcy z naszej szkoły pokonali Sp16, Sp6, Sp17. W finale startowały Sp24, Sp5, Sp3.  Sp24 - Sp5 46 - 6 Sp24 - Sp3 27 - 15.
Nasi chłopcy zdobyli mistrzostwo Rzeszowa Szkół Podstawowych w piłce koszykowej.
E.G.



Uczeń klasy VI b Filip Rainer (opiekun Renata Sztaba) został laureatem Wojewódzkiego Konkursu Historycznego.
E.Sz.


Uczeń klasy II b Piotr Szczepanik (opiekun Edyta Szala) uzyskał II miejsce w Międzyszkolnym Konkursie Plastycznym "LATAWCE, DMUCHAWCE, WIATR..."
E.Sz.


Uczeń klasy II b Karol Kura (opiekun Edyta Szala) uzyskał wyróżnienie w XIV Wojewódzkim Konkursie Plastycznym "ŚWIĄTECZNA KARTKA BOŻONARODZENIOWA"
E.Sz.


Uczennica klasy I c Aleksandra Lenart (opiekun Edyta Szala) uzyskała wyróżnienie w XIV Wojewódzkim Konkursie Plastycznym "ŚWIĄTECZNA KARTKA BOŻONARODZENIOWA"

E.Sz.


Uczennica klasy III c Joanna Pater (opiekun Olga Zakorczmenna) uzyskała wyróżnienie w Międzyszkolnym Konkursie Dziecięcej Twórczości Plastycznej "BOMBKA BOŻONARODZENIOWA"

E.Sz.


Uczennica klasy II b Alicja Wawruch (opiekun Edyta Szala) uzyskała wyróżnienie w Międzyświetlicowym Konkursie Plastycznym "ZAPROŚMY ŚWIĘTA DO NASZYCH DOMÓW…" Ozdobny wianek na drzwi
E.Sz.


We wrześniu 2013r. dziewczęta i chłopcy brali udział w turnieju - ORLIK BASKET. Wygrali eliminacje
w Rzeszowie, a następnie zajęli 2 miejsce (dziewczynki i chłopcy), w finale Podkarpacia.

 


Uczennica klasy II c Celina Kowalczyk (opiekun Magdalena Ruszel) uzyskała wyróżnienie w Międzyszkolnym Konkursie Plastycznym "JESIENNY BUKIET-Oblicza jesieni". M.R.


Amelia Ząbczyk uczennica Klasy IIIB (opiekun Magdalena Ruszel) uzyskała III miejsce w Międzyszkolnym Konkursie Plastycznym "LATAWCE, DMUCHAWCE, WIATR..." M.R.


 

 

 

Strona głównaOsiągnięcia uczniów 2013/2014