Konkursy

Więcej

Zaproszenie – konkurs … „DESCUBRE ESPAÑA”

KONKURS Z JĘZYKA HISZPAŃSKIEGO! „DESCUBRE ESPAÑA” (Odkryj Hiszpanię) Konkurs adresowany jest dla WSZYSTKICH uczniów klas IV-VII Szkoły Podstawowej nr 24 im. Rudolfa Aurigi w Rzeszowie, a organizatorami konkursu są pani …

Z życia szkoły

Więcej

Bankowcy dla Edukacji Finansowej Młodzieży

Nasza Szkoła bierze udział w projekcie BAKCYL – Bankowcy dla Edukacji Finansowej Młodzieży. W ramach tego projektu dnia 21 lutego klasy 7a i 7b wzięły udział w lekcji : „Twoje …

Wycieczki

Więcej

Klasa 4d w Muzeum Etnograficznym

05 stycznia 2018 r klasa 4d uczestniczyła w zajęciach zorganizowanych w Muzeum Etnograficznym w Rzeszowie. W ramach projektu “Etnobiznes dla mieszkańców Podkarpacia” uczniowie obejrzeli wystawę “RZE (miosło)” ilustrującą działalność przedsiębiorczą …

Wizyta w teatrze klasy 6a

Osiągnięcia sportowe

Więcej

Piłka ręczna – zawody międzyszkolne

Biegi przełajowe – Mistrzostwa Rzeszowa

Dawna strona