Koniec roku szkolnego 2023/24. Witajcie wakacje!

Rok szkolny 2023/2024 był czasem niezwykle owocnym w różnorodne przedsięwzięcia i inicjatywy, w których tak licznie braliście udział. Dzięki temu mogliśmy cieszyć się licznymi sukcesami w konkursach, olimpiadach i zawodach sportowych, a także wysokimi średnimi ocen na świadectwach!

Zakończenie roku szkolnego jest doskonałą okazją do wyrażenia wdzięczności, szczególnie tym z Was, którzy swoją pracowitością i systematycznością osiągnęli znaczące sukcesy w nauce. Gratulujemy Wam tych osiągnięć i jednocześnie dziękujemy tym, którzy godnie reprezentowali naszą szkołę podczas różnych konkursów, olimpiad i zawodów sportowych.

 

Dziękujemy również za stworzenie wspaniałej atmosfery, za zaangażowanie w Wolontariat oraz działalność charytatywną, w tym współpracę z Caritas. Jesteśmy wdzięczni, że w tych trudnych czasach otworzyliście swoje serca na potrzeby innych! Kończący się rok szkolny obfitował w kiermasze, zbiórki i akcje charytatywne na rzecz potrzebujących biednych, bezdomnych. Nauczyciele aktywnie wspierali te inicjatywy, niestrudzenie kierując pracą swoich podopiecznych. Jeszcze raz serdecznie dziękujemy!

 

Słowa wdzięczności kierujemy również do Rady Rodziców, która wspierała wszelkie działania nauczycieli, oraz do aktywnego Samorządu Szkolnego, który organizował i inicjował liczne wydarzenia i akcje, takie jak Dzień Śpiocha, Szczęśliwe Numerki, Walentynki, Pierwszy Dzień Wiosny, Dzień bez Plecaka, Loterie Szkolne i Piknik Rodzinny. Dzięki tym inicjatywom pobyt w szkole stawał się milszy i był okazją do przyjemnej zabawy

 

Mówiąc wszystkim „do zobaczenia”, wyrażamy głęboką nadzieję, że za dwa miesiące spotkamy się pełni nowych sił, energii i pomysłów. Wierzymy, że wakacyjny odpoczynek przyniesie świeże inspiracje do dalszej pracy i nauki. Nie możemy się doczekać wspólnego odkrywania tajników wiedzy, której wciąż jest tak wiele do zgłębienia.

 

Kochani Uczniowie!

Życzymy wszystkim udanych i bezpiecznych wakacji, pełnych niezapomnianych przygód i radosnych chwil.

 

Zakończenie roku szkolnego to także doskonały moment, aby wyrazić naszą wdzięczność nauczycielom za ich rzetelną i solidną pracę. Dziękujemy im za przekazywanie wiedzy, kształtowanie Waszej osobowości i rozwijanie wrażliwości. Ich poświęcenie, zaangażowanie oraz czas, który Wam oddają, są nieocenione. To dzięki ich wysiłkom i trosce możecie osiągać swoje sukcesy i rozwijać się w różnych dziedzinach. Cieszymy się, że możemy wspólnie podziękować za ich trud i wkład w Waszą edukację oraz rozwój osobisty.

 

Życzymy wszystkim uczniom i pracownikom, by nadchodzące wakacje były spokojne i pełne niezapomnianych wrażeń!

Witajcie wakacje!

Dyrekcja Szkoły Podstawowej nr 24 w Rzeszowie

Nauczyciele

Pracownicy Administracyjni