Sukcesy naszych uczniów w roku szkolnym 2021/22

W roku szkolnym 2021/22 wielu uczniów brało udział w różnych konkursach na różnych szczeblach (międzynarodowych, wojewódzkich, szkolnych, miejskich). Poniżej zebrałem mam nadzieję wszystkie imprezy, zawody, konkursy w których udział brali nasi uczniowie.

Wiele sukcesów odnieśli nasi uczniowie w różnych zawodach sportowych, reprezentując różne kluby rzeszowskie (najbardziej były reprezentowane w tym roku sporty walki judo, karate). Olbrzymi sukces odnieśli uczniowie naszej szkoły w Przedmiotowych Konkursach  Kuratoryjnych – zostając laureatami czy finalistami.

Nawet najmniejszy sukces ucznia – jest sukcesem szkoły, radością dla uczestnika konkursu czy zawodów oraz dumy dla rodzica. Każdy sukces jest okupiony poświęceniem, wyrzeczeniami i systematyczną pracą nad sobą czasami łzami, sukcesy nie pojawiają się znikąd – to ciężka systematyczna praca.  Taki sukces najlepiej smakuje, daje poczucie swojej wartości i sensu w to co się robi. Z czasem staje się to naszą pasją, która zostaje z nami na lata, być może wpłynie na naszą przyszłość.

Wszystkie informacje dotyczące tej czy innej imprezy można odszukać i znaleźć na stronie szkoły i w poniższej prezentacji.

Jeszcze raz wszystkim laureatom różnych konkursów i zawodów serdecznie gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów!

Przeżyjmy jeszcze raz te chwile!