Podsumowanie maja

Maj to już przedostatni miesiąc nauki pracy w roku szkolnym 2021/22. Miesiąc obfitujące w liczne akcje (zbieramy karmę dla zwierząt, pomagamy potrzebującym z Ukrainy – zbieramy produkty żywnościowe, spotkanie z chemikiem w przedszkolu), konkursy (rozstrzygnięcie konkursu na Escape Room – konkurs informatyczny, „V Konkurs wiedzy o Rzeszowie” – finał na jednej z platform quizowych, „Wirtualne wycieczki” – finał konkursu geograficznego, sukces ucznia Szymona Kocząba w Międzyszkolnym Konkursie Informatycznym TINKERCAD – MASTER PASJA I ZABAWA .

Wycieczki  klas m.in. do Krosna, Oświęcimia. Czas podsumowań licznych działań – charytatywnych, Góry Grosza – akcja prowadzona przez Samorząd Uczniowski.

Pod koniec maja w dniach 24 – 26.05 miały miejsce egzaminy ósmoklasisty. Naszym uczniom życzymy najlepszych wyników z egzaminów i dostania się do wymarzonej szkoły. 28.05 – miał miało miejsce ważne wydarzenie dla osiedla Zalesie – Piknik Rodzinny organizowany przez Radę Osiedla. Uczniowie naszej szkoły przedstawili krótki program artystyczny – opiekunami grupy uczniów występujących na scenie były p. Anna Kuśnierz i…..

W dniu 28.05. miał miejsce komers ósmoklasistów…..Były liczne sukcesy sportowe Julia Szczepańska zdobyła dwa złote medale w Mistrzostwach Polski i Międzynarodowych zawodach, Tymoteusz Skóra odniósł olbrzymi sukces – na Otwartych Mistrzostwach Świata we Wrocławiu zdobywając złoty medal na tych samych zawodach uczeń Przemysław Szychta z klasy 2a  wywalczył 3 miejsce w kata i 3 miejsce w kumite.  O innych wydarzeniach maja dowiemy się z poniższej prezentacji.