Rok szkolny 2019/20 w pigułce cz. 3

W prezentacji przedstawiłem w sposób subiektywny najważniejsze wydarzenia z życia szkoły w roku szkolnym 2019/20. Różnych działań, wycieczek, wyjść, konkursów, imprez szkolnych, klasowych, akcji, projektów było jak co roku bardzo wiele. Wszystkie imprezy, które znajdziemy w prezentacji, były opisywane na stronie szkoły. Zresztą, każdy z Was jest w stanie na pewno określić (swoje) najważniejsze wydarzenia szkolne, a może znajdziecie je na kolejnych stronach tej prezentacji? W końcu zamieszczony materiał opisuje życie szkolne czyli Wasze :). A może na kolejnych kartach materiału znajdziesz cząstkę siebie?

Wszystko zaczęło się od Miejskiej Inauguracji Roku Szkolnego i otwarcia nowego budynku szkoły na, której obecni byli znamienici goście. Na kolejnych kartach prezentacji możemy zobaczyć działania, które miały miejsce w szkole m.in. „Politechnika Młodego Odkrywcy” – projekt PRz, który realizowała szkoła, wyjście na Podkarpacki Festiwal Wiedzy-pokazy fizyczne-chemiczne w G2 Arena, akcja pyszne zdrowe kanapki, ewakuacja szkoły, akcja tabliczka mnożenia, opisałem tam wyniki konkursów i laureatów, znajdziemy tam zdjęcia z różnych wydarzeń tj. Dzień nauczyciela, Pasowanie na ucznia, Relikwie Jana Pawła II, szkolne pokazy fizyczne, bicie rekordu w udzielaniu pierwszej pomocy, dyskoteka Andrzejkowa, Akademia z okazji Święta Niepodległości, Mikołajki, Jasełka Szkolne, Igrzyska Dzieci, imprezy sportowe, spotkania z ciekawymi ludźmi, warsztaty z robotyki …..i wiele, wiele innych. Cała prezentacja składa się z trzech części. Zachęcamy do przeglądnięcia materiału i zobaczenia ile różnych działań , projektów podjęto i zrealizowano w tym roku szkolnym.

Ten rok szkolny był wyjątkowy też pod innym względem mianowicie od 26.03.br. z racji zaistniałej sytuacji epidemiologicznej szkoły zmuszone były do pracy zdalnej. Także i ta część półrocza (pracy zdalnej) znalazła swoje odzwierciedlenie w poniższej prezentacji. Zobacz i przeżyj jeszcze raz najważniejsze wydarzenia z życia Twojej Szkoły.

Prezentację najlepiej oglądać w pełnym powiększeniu strzałeczki pod slajdem z prawej strony (w prawym dolnym rogu). Prezentacja została wykonana w aplikacji canva.com. Przy wolniejszym łączu może dłużej trwać ładowanie materiału, proszę czekać cierpliwie :).