1000 wpis na stronie!

To już 1000! wpis na stronie szkoły od początku zmiany na nową formułę, czyli od około 2 lat. Strona powstaje dzięki informacjom i zdjęciom przesyłanych przez nauczycieli z imprez klasowych, szkolnych. Na stronie pojawiają się informacje z życia szkoły, ale i podkreślane są ważne wydarzenia, rocznice ogólnopolskie czy wydarzenia historyczne. Na stronie pojawiają się też pracę uczniów, staramy się zawsze podkreślać ich nawet najmniejsze sukcesy – bo jest to sukces całej szkoły. Strona powstaje dzięki nakładowi pracy całej społeczności szkolnej.

Serdeczne podziękowania składam wszystkim nauczycielom i uczniom, którzy współpracowali ze mną, przy tworzeniu poszczególnych materiałów przesyłając, notatki, relację, zdjęcia, prezentacje w programach Sway (pakiet Office365), Power Point, Prezentacja, (program pakietu google), formularz, test, forms (pakiet Office365) i szereg innych materiałów.

 

Dzięki Waszym materiałom wzbogacaliście stronę szkoły, pokazując Waszą pracę, osiągnięcia, sukcesy, a jednocześnie przedstawiając i opisując życie szkoły. Strona nie miałaby takiego kształtu bez zaangażowania wielu osób. Jeszcze raz wszystkim dziękuję!