Konkurs geograficzny

Praca musi być zrobiona w Swayu – to jest program na platformie Offcie365.

Nie przyjmujemy prac w  programach Power Point, google Prezentacja i innych tego typu.

Zadanie konkursowe polega na opisaniu jakiegoś ciekawego miejsca np. zamku, pałacu, miejscowości (w Polsce) uwzględniając, położenie geograficzne i inne informacje związane z danym obiektem i okolicą, ciekawostki, określeniem trasy dotarcia do tego miejsca z Rzeszowa. Np. coś takiego.

https://sway.office.com/j3GgIvpDjmSCnItF?ref=Link

W całej prezentacji należy wstawiać, opisy, zdjęcia (prezentacja ma być estetyczna, „ładna”) . Prezentacja ma zachęcać do odwiedzenia danej miejscowości, obiektu.

Konkurs skierowany jest do uczniów klas VI – VII.

Przyjmowane są  tylko prace w Swayu. 

Czas realizacji prac to nieprzekraczalny termin 8 czerwca 2020 r.

Prezentacja powinna być samodzielna, najlepiej opisujemy te miejsca, w których byliśmy i widzieliśmy – te najłatwiej opisać :), ewentualnie te obiekty, które chcielibyśmy zobaczyć. Proszę też w 100% nie korzystać z jednego źródła (strony) – takie pracę będą dyskwalifikowane (jest to plagiat), staramy pisać swoimi zdaniami i od czasu do czasu korzystać z dodatkowych źródeł. Jeżeli robimy jakąś trasę to fajnie jest zrobić sobie odręczny plan na kartce, a potem zabrać się do działania na komputerze.

Organizatorzy

p. Stopyra Elżbieta

M.G.

Prace proszę przysyłać w formie linku do nauczyciela informatyki.