Pomóż dzieciom z podkarpackiego hospicjum w Rzeszowie

Przyjacielu!
Podziel się, choć okruszek daj,
dla Ciebie nic, dla kogoś raj.
Bądź tym, który uśmiech daje,
pomóż komuś i sam zostań Najlepszym Mikołajem!

Wizyta Świętego Mikołaja to wyczekiwany moment przez dzieci. Wymarzone prezenty, upominki, wspólne zdjęcia i zabawa z Mikołajem to chwile długo wspominane przez nasze maluchy.
Zwracamy się do Państwa z prośbą o pomoc w postaci zbiórki: słodyczy, łakoci, zabawek, maskotek, książek, bajek, gier edukacyjnych, puzzli, kosmetyków dla nastolatków i dzieci, np.: oliwki, szampony, kremy, chusteczki, pampersy; bielizny pościelowej np. koce, pościel, prześcieradła; z których moglibyśmy zrobić prezenty dla naszych Pacjentów i ich Rodzeństwa.
Prezenty proszę składać do Doroty Markowskiej (pokój naucz.) do dnia 20 listopada 2019 r.
Zostaną one następnie dostarczone do hospicjum.

Najbardziej przydatnymi rzeczami do zrobienia paczek dla dzieci hospicyjnych byłyby:
– Pampersy Seni rozmiary: 0, 1, 3
– Pampersy Seni Kids, Seni Kids Extra
– Podkłady Seni 90×60
– Pieluchomajtki rozm: 5,6, Pampersy rozm: 5,6,7
– Prześcieradła frotte z gumką w rozm.: 70×140, 90×200, 140×200
– Pościel bawełniana w rozm.: 140×200, 160×200, 160×70, 140×100
– Pościel do łóżeczka rozm: 100×135
– Koce 160×200, Narzuty na łóżko 160×200
– Kołdry/poduszki rozm: 160 x 70, 140 x 200, 140 x 100
– Pieluszki tetrowe, Ręczniki
– Zabawki interaktywne, grające, edukacyjne, manualne, drewniane, zręcznościowe
– Karuzele, pozytywki i zawieszki grające do łóżeczka, zabawki do piaskownicy
– Zabawki grające „yokidoo”, huśtawka stojąca SAMBA dla najmłodszych,
– Klocki konstrukcyjne Morphun, Wader Puzzle Blocks, Klocki Jeżyki, Kulko-klocki, Klocki lego
– Pasty i szczoteczki do zębów dla dzieci
– Gąbki kąpielowe, Proszek do prania Persil sensitive
– Kosmetyki Oliatum i Emolium, kosmetyki, maści pielęgnacyjne z vit A, tormentiol, linomag
– Soczki bobo-vita, bobofruit, napoje, wody mineralne, soki owocowe 100%, sok żurawinowy
– Radioodtwarzacz CD, Baterie AA alkaliczne, pojemniki plastikowe na żywność
– Ubranka dla chłopców rozmiary – 98, 110, 116, 122, 134 (piżamy, spodnie dresowe, koszulki)

TYLKO NOWE RZECZY

Każdy z Was może podarować maluchom uśmiech!!!