Projekt z biologii ucznia klasy 5 c Ignacego Dziepaka

Uczeń klasy 5 Ignacy Dziepak przeprowadzał doświadczenia biologiczne w domu. Problem polegał na określeniu: „Jak bardzo światło wpływa na poszczególne fazy rozwoju rośliny„. Rośliną na której przeprowadzał doświadczenia była rzeżucha. Przeglądnijcie ciekawą prezentację i sami zobaczcie jakie wnioski i spostrzeżenia wyciągnął ze swoich obserwacji wasz kolega.

Cała praca została wykonana w programie Power Point. W dokumentacji możemy znaleźć dużo filmów, które przedstawiają kolejne etapy przeprowadzanego doświadczenia, jest opisany problem badawczy, postawiona hipoteza są i wnioski. Filmy mogą dłużej się ładować. aby zobaczyć prezentacje należy zalogować się na swoje (szkolne) konto Office365. Opiekunem pracy była p. Jolanta Partyka – Piegdoń. Gratulujemy młodemu badaczowi cierpliwości w projekcie badawczym.