Koniec roku szkolnego 2018/19. Witajcie wakacje!

   Dzisiaj po raz  kolejny żegnamy rok szkolny, który dla wielu z Was był czasem wytężonej pracy i nauki.  Każdy z Was odkrywał sekrety w różnych dziedzinach wiedzy, które w jak najlepszy i atrakcyjny sposób starali się przybliżyć Wam Wasi Nauczyciele.

   Ten rok był bardzo owocny w różne konkursy w których tak licznie braliście udział. Stąd liczne sukcesy w konkursach, olimpiadach i zawodach sportowych i wysokie średnie na świadectwach! Ten rok to również ważne wydarzenia, rocznice w których tak aktywnie uczestniczyliśmy, przede wszystkim  100 lecie odzyskania przez Polskę Niepodległości.

   Zakończenie roku szkolnego jest okazją do podziękowań, szczególnie tym spośród Was, którzy swoją pracowitością i systematycznością osiągnęli sukcesy w nauce. Gratulujemy Wam tych osiągnięć i jednocześnie dziękujemy tym, którzy godnie reprezentowali naszą szkołę podczas konkursów, olimpiad, zawodów sportowych.

Dziękuję także za wspaniałą atmosferę, za działalność charytatywną (Caritas), otwarcie na potrzeby drugiego człowieka!

   Dziękujemy Nauczycielom za włożony trud przekazywania wiedzy, za życzliwość (serce) i troskę o kształtowanie właściwych postaw dzieci i młodzieży. Słowa wdzięczności kierujemy również do Rady Rodziców wspierającej wszelkie działania nauczycieli i do aktywnego Samorządu Szkolnego – który organizował i inicjował liczne działania, akcje (dzień śpiocha, szczęśliwe numerki, walentynki), które sprawiały, że pobyt w szkole stawał się milszy :).

Mówiąc wszystkim „do zobaczenia”, żywimy głęboką nadzieję, że za dwa miesiące spotkamy się pełni nowych sił i energii do dalszej pracy i nauki, do odkrywania nowych tajemnic, których wciąż jest tak wiele do odkrycia.

Witajcie wakacje!

Dyrekcja Szkoły Podstawowej nr 24 w Rzeszowie

Nauczyciele

Pracownicy Administracyjni