Wycieczka do PSP w Łańcucie 1 c

31 maja br. klasa 1c wyruszyła na wycieczkę. Najpierw pojechaliśmy do Państwowej Straży Pożarnej w Łańcucie. Dowiedzieliśmy się bardzo wielu przydatnych i potrzebnych informacji o pracy strażaka, sprzęcie strażackim, zagrożeniach związanych z ogniem, a także odbyliśmy kurs pierwszej pomocy medycznej. Na koniec zajęć dzieci otrzymały pyszne lizaki. Potem ruszyliśmy dalej w kierunku Czarnej k/Łańcuta. Dotarliśmy do malowniczej i przepięknej Zagrody, gdzie ciepło, serdecznie i z uśmiechem powitali nas Gospodarze. Od razu zostaliśmy ugoszczeni pyszną zupką pomidorową, a potem czekała na dzieci niezliczona ilość gier i zabaw na świeżym powietrzu pod okiem sympatycznej Pani animatorki. Nadmienić trzeba, że mieliśmy bardzo dużo szczęścia, gdyż pogoda dotąd bardzo kapryśna nam w pełni dopisała. W przerwie między atrakcjami zostaliśmy zaproszeni na pyszne kiełbaski i chrupiące gofry. Na koniec Gospodyni przygotowała dla każdego dziecka pamiątkowy prezencik. Zadowoleni oraz pełni energii wyruszyliśmy w drogę powrotną. To była niesamowita wyprawa i mnóstwo wrażeń.

relacja i zdjęcia dzięki uprzejmości p. Edyty Dzikiej