„Mam Talent” – III szkolna edycja

 

Już po raz trzeci nauczyciele świetlicy szkolnej w Szkole Podstawowej nr 24 w Rzeszowie zapraszają uczniów naszej szkoły do wzięcia udziału w konkursie „Mam Talent”. Konkurs odbędzie się 4 czerwca w świetlicy szkolnej.

 

Termin zgłoszeń upływa w piątek 24 maja – uczniowie chętni do wzięcia udziału w zabawie oraz zaprezentowania swoich umiejętności odbierają karty zgłoszeń w świetlicy szkolnej. Zachęcamy do udziału w zabawie!!!

Zapraszamy wszystkich uczniów do udziału w konkursie, który odbędzie się
04.06.2019 r .
Do udziału zaproszeni są zarówno wykonawcy indywidualni, jak i grupy
prezentujące swój talent.

Karty zgłoszeń są do odebrania na świetlicy szkolnej s.19.

 

Organizatorzy

p. Karolina Piekiełek

p. Iwona Babiarz

p. Ewelina Szydłak – Podiasek

Opiekunowie świetlicy