II Konkurs wiedzy o Rzeszowie – już w piątek!

Przypominamy  uczniom klasy VI – VII o terminie konkursu „Wiedzy o Rzeszowie„.

Kiedy ? 31.05.br. – 4 lekcyjna. Gdzie? sala 18.

Konkurs będzie przeprowadzony w formie elektronicznej. Tematyka konkursu obejmuje wiedzę z zakresu historii miasta, postaci historycznych związanych z Rzeszowem, ulic i charakterystycznych miejsc.

Uczeń biorący udział w konkursie musi mieć zainstalowaną aplikację do skanowania kodów QR (dzięki tej aplikacji uczestnik pobiera na telefon zadania konkursowe – skanując kod podany przez organizatorów konkursu). Dodatkowo uczeń musi pamiętać swój login i hasło do szkolnego konta gmail.

Organizatorzy nie będą instalowali aplikacji na telefonach uczniów w czasie trwania konkursu oraz nie będą zastanawiać się nad loginem i hasłem do konta ucznia. Prosimy uczestników o wcześniejsze przetestowanie aplikacji w domu. Konkurs jest wieloetapowy, osoby z największą liczbą punktów przechodzą do finału.