II konkurs wiedzy o Rzeszowie

Zapraszamy uczniów klas VI – VII do wzięcia udziału w konkursie „Wiedzy o Rzeszowie„. Konkurs będzie przeprowadzony w formie elektronicznej. Tematyka konkursu obejmuje wiedzę z zakresu historii miasta, postaci historycznych związanych z Rzeszowem, ulic i charakterystycznych miejsc.

Uczeń biorący udział w konkursie musi mieć zainstalowaną aplikację do skanowania kodów QR (dzięki tej aplikacji uczestnik pobiera na telefon zadania konkursowe – skanując kod podany przez organizatorów konkursu). Dodatkowo uczeń musi pamiętać swój login i hasło do szkolnego konta gmail.

Organizatorzy nie będą instalowali aplikacji na telefonach uczniów w czasie trwania konkursu oraz nie będą zastanawiać się nad loginem i hasłem do konta ucznia. Prosimy uczestników o wcześniejsze przetestowanie aplikacji w domu. Konkurs jest wieloetapowy, osoby z największą liczbą punktów przechodzą do finału.

Osoby chętne do wzięcia udziału w konkursie prosimy o zapisanie się u organizatorów do 24.05.br.

Termin konkursu 31.05.2019 r.

Przykładowy kod QR do elektronicznego testu z historii. Przykład testowego quizu.