Niezwykły album bohaterów na 100 lecie Niepodległej….

Zachęcamy wszystkich uczniów i nauczycieli do przeglądnięcia unikalnego, wyjątkowego albumu, w którym zebrano 100 niezwykłych postaci, bohaterów, którzy wykuwali naszą niepodległość w czasach kiedy Polski nie było na ówczesnych mapach. Album ten jest piękną lekcją patriotyzmu, możemy prześledzić różne losy zebranych bohaterów. Każda postać została przybliżona po przez krótką notatkę, życiorys oraz fotografię.

Jak piszę autor tej książki Przemysław Wilkoszewski:

Album przedstawia postacie 100 bohaterów – zwykłych ludzi. W albumie zostały zebrane postacie stanowiące przekrój społeczny tamtych czasów. Osób, które wsławiły się w owym czasie czynami na polu bitwy, ale również tych którzy tworzyli idee Wolnej Polski, polską naukę, sport czy kulturę i sztukę…

Zachęcamy jeszcze raz do przeglądnięcia strony, albumu i śpiewnika z patriotycznymi pieśniami polskimi.