Ciekawostki geograficzne

Uczennica klasy 6b Aleksandra Flak – opracowała interesującą prezentację na temat Ciekawostek geograficznych. Praca została wykonana w technologii sway, jest to jedno z narzędzi, które dostępne jest  w pakiecie Office 365 – darmowej aplikacji dostępnej dla każdego ucznia rzeszowskich szkół.

Więcej o sway za Wikipedią:

Sway pozwala użytkownikom na łączenie tekstu i mediów w celu stworzenia prezentacji internetowej lub stron internetowych metodą WYSIWYG. Nie jest do tego wymagana wiedza na temat języków skryptowych, czy zasad tworzenia witryn. Podczas tworzenia użytkownicy mogą dodawać multimedia z urządzenia lub z takich źródeł internetowych, jak Twitter, OneDrive, YouTube czy Facebook. Tworzone prezentacje lub witryny internetowe mogą być wyświetlane za pomocą przeglądarki internetowej lub aplikacji, które wkrótce zostaną wydane na Windows Phone, iOS, Androida.