Sukces naszych koszykarek!

W dniu 25.02.br. miał miejsce finał zawodów mini koszykówki dziewcząt. Zawody odbyły się w Szkole Podstawowej Sióstr Pijarek. W finale wystąpiły trzy drużyny Szkoła Podstawowa nr 6 w Rzeszowie, Szkoła Podstawowa nr 24 w Rzeszowie, Szkoła Podstawowa Sióstr Pijarek.

Turniej rozgrywany był systemem każdy z każdym, drużyna, która odniosła najwięcej zwycięstw wygrała cały turniej. Nasza drużyna zajęła II miejsce w Miejskich Igrzyskach – mini koszykówki dziewcząt.

Skład naszej drużyny: Magda Niemiec 6c, Amelia Skarbowska 6c, Daria Kuczyńska 6c, Sara Szynalik 6a, Lena Karbarz 6a, Julia Sycz 6a, Anna Dziedzic 6b, Emilia Raczyńska 6b, Helena Jędrejko 6b,  Aleksandra Flak 6b, Antonina Jemioła 6a, Maja Soroń 6b.

Wyniki naszej drużyny w finale:

SP24 – SP6 – 27:15

SPSP – SP24 – 25:23

Ostateczna klasyfikacja

I miejsce Szkoła Podstawowa Sióstr Pijarek

II miejsce Szkoła Podstawowa nr 24 w Rzeszowie

III miejsce Szkoła Podstawowa nr 6 w Rzeszowie

 

Gratulujemy wszystkim naszym zawodniczką i trenerom drużyny i życzymy dalszych sportowych sukcesów!

Więcej zdjęć z imprezy zostanie zamieszonych wkrótce