Wycieczka do parku trampolin klasa 4c

Uczniowie klasy 4c odwiedzili park trampolin JumpWorld prowadzony przez braci Kłeczek.

Dzięki doskonałej i bezpiecznej infrastrukturze, doświadczonej kadrze oraz wyjątkowym wrażeniom uczniowie na długo zapamiętają wizytę w JumpWorld.

Więcej zdjęć

Ta coraz bardziej popularna forma aktywności fizycznej dostarczyła wielu niezapomnianych wrażeń. Uczniowie uczestniczyli w zajęciach ruchowych z trenerem. Po profesjonalnej rozgrzewce pod okiem instruktora, nasi uczniowie korzystali z szeregu atrakcji, m.in. ścieżek akrobatycznych, koszów do wsadów, trampolin sportowych oraz basenów wypełnionych gąbkami. Trener uczył ich m.in. robienia salta, skoków oraz zorganizował ciekawe rozgrywki drużynowe.

Pobyt w Parku JumpWorld sprzyjał wyrabianiu nawyku aktywnego spędzania wolnego czasu, integracji oraz rozwijaniu zainteresowania sportem. Pobyt w parku trampolin uświadomił także uczniom, że skoki na trampolinie to nie tylko wspaniała zabawa, ale również doskonałe ćwiczenie dla mięśni nóg.  Uczniowie wrócili zmęczeni, ale zadowoleni i z uśmiechem na twarzy.

Relacja i zdjęcia: Iwona Tabor