Projektujemy tor do jazdy na rowerze

Zadaniem projektowym uczniów klasy IV było wykonanie w formie rysunku toru przeszkód do nauki jazdy na rowerze. Uczniowie mieli przedstawić na swoim projekcie co najmniej 5 różnych przeszkód na, których mogli by ćwiczyć jazdę na rowerze – wykonywanie różnych manewrów (skrętu w lewą stronę, prawą, slalom między chorągiewkami, jazda z jedną ręką na kierownicy, hamowanie w polu, wjazd na przeszkodę, jazda po prostej, ósemka itp.). Uczniowie bardzo entuzjastyczniej podeszli do projektu i swoje pomysły przenieśli na kartkę papieru. Zobaczcie jak udało im się zaprojektować swoje tory przeszkód, czy chcielibyście na takich torach trenować umiejętności jazdy na rowerze? Zobaczcie sami, poniższe pracę waszych kolegów.

więcej obrazów