Rozstrzygnięcie konkursu z informatyki

         Konkurs adresowany był do uczniów klas V – VIII – dotyczył grafiki komputerowej. Uczniowie mieli za zadanie wykonać plakat w dowolnym programie graficznym. Plakat miał nawiązywać do 100 rocznicy odzyskania przez Polskę Niepodległości.

Dodatkowo praca musiała być zobrazowana tzw. dokumentacją techniczną. (Uczeń musiał kolejnymi rzutami ekranowymi przedstawić jak wykonał swój projekt. Każdy rzut ekranowy miał być krótko podpisany  (np.:, jakie narzędzia zostały użyte, jakie efekty  w danym momencie został wykorzystane) oraz przedstawić kolejne etapy tworzenia plakatu.

Zwycięzcą konkursu został uczeń klasy V c Jacek Berezowski 

Konkurs organizowany był w ramach obchodów 100 rocznicy odzyskania przez Polskę Niepodległości.

Gratulujemy zwycięzcy i życzymy dalszych sukcesów!