Zaproszenie – konkurs … „DESCUBRE ESPAÑA”

KONKURS Z JĘZYKA HISZPAŃSKIEGO!

„DESCUBRE ESPAÑA”
(Odkryj Hiszpanię)

• Konkurs adresowany jest dla WSZYSTKICH uczniów klas IV-VII Szkoły Podstawowej nr 24 im. Rudolfa Aurigi w Rzeszowie, a organizatorami konkursu są pani Paulina Pyra i pani Anna Kuśnierz.
      • Celem prac konkursowych jest zaprezentowanie w interesujący sposób danego
        REGIONU Hiszpanii w celu nakłonienia oglądającego plakat do wyjazdu w przedstawioną część kraju.
      • Technika dowolna: rysunek, zdjęcia, techniki łączone wg. własnego pomysłu i możliwości.
      • Prace wykonane w oparciu o wiedzę o danym regionie zdobytą w dowolny sposób:
        Internet, książki, własne zbiory czy pamiątki.
      • Warunek konieczny: format A2, na plakacie powinna pojawić się nazwa regionu w języku hiszpańskim, podpis pracy na odwrocie oraz wszelkie napisy w języku hiszpańskim.
      • Pani Paulina Pyra służy pomocą w tłumaczeniu, a pani Anna Kuśnierz doradzi w wizualizacji plakatu.
      • Praca powinna być samodzielna.Znalezione obrazy dla zapytania byk hiszpania
      • Termin złożenia prac: 04.04.2018

• ZAPRASZAMY  DO UCZESTNICTWA!

p. Paulina Pyra, p. Anna Kuśnierz